Fon Klement - Boardsnede, Par une belle journee - Ingelijst - Verkocht

Fon Klement - Boardsnede, Par une belle journee - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 170,00

Fon Klement - Boardsnede, Par une belle journee - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Fon Klement - Boardsnede, Par une belle journee - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Fon Klement - Boardsnede, Par une belle journee - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (248)

29848 verkochte items
Alle items van deze verkoper (115)
  • Fon Klement (1930-2000)
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 52.5 cm (h x b)
Lijst80.5 cm x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/125

Administratieve code:

QQVIA

Het glas mist linksonder een hoekje en er zit rechtsonder een scheur.

Fon Klement (1930-2000)

Alle items van deze kunstenaar(11)
FA. (248)

29848 verkochte items
75.5 cm
80.5 cm
52.5 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 170,00
Starttijd:09-10-2018 om 14:59
Eindtijd:21-10-2018 om 19:39
Biedingen (14)
Roos10
21 okt. / 19:29
€ 170
bash10
21 okt. / 19:29
€ 160
Roos10
21 okt. / 19:27
€ 150
bash10
21 okt. / 19:27
€ 140
Roos10
21 okt. / 19:24
€ 130
bash10
21 okt. / 19:24
€ 120
bash10
21 okt. / 19:23
€ 115
bartholdus
21 okt. / 17:08
€ 105
Roos10
21 okt. / 17:08
€ 100
Roos10
19 okt. / 22:40
€ 70
amcvantuijl
19 okt. / 22:40
€ 65
amcvantuijl
19 okt. / 22:39
€ 60
Roos10
19 okt. / 22:39
€ 55
amcvantuijl
19 okt. / 22:04
€ 50