Fon Klement - eigen druk Bouquet jaune

Fon Klement - eigen druk Bouquet jaune kopen? Bied vanaf 150!
  • Fon Klement (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage92 / 150
eigen druk Bouquet jaune 50 X 50 cm.

Starttijd:18-01-2023 om 14:21
Eindtijd:27-01-2023 om 21:33
Openingsbod € 150
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingWereldwijd