Fon Klement - "Entité" nr4 `12 van 24

Fon Klement - "Entité" nr4 `12 van 24 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  endyk177
FA. (4)

160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Fon Klement (1930-2000)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/24
zeefdruk, beperkte oplage, vermoedelijk 1993-1994 in zilveren metalen  lijst met glas

ConditieRedelijk

beetje stoffig

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-07-2020 om 12:25
Eindtijd:29-07-2020 om 21:42

Bandit
26 jul. / 15:06
€ 100