Fon Klement - Flori... - Verkocht

Fon Klement - Flori... kopen? Bied vanaf 120!
Fon Klement - Flori... kopen? Bied vanaf 120!Fon Klement - Flori... kopen? Bied vanaf 120!
  • Fon Klement (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Boardsnede,   oplage 12/125

Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:10-03-2019 om 10:44
Eindtijd:24-03-2019 om 20:20
bash10
15 mrt. / 15:00
€ 120