Fon Klement - Hydrangea

Fon Klement - Hydrangea kopen? Bied vanaf 500!
  • Fon Klement (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst81 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze houtsnede is gemaakt door Fon Klement.

Starttijd:12-10-2022 om 13:23
Eindtijd:21-10-2022 om 22:34
Openingsbod € 500
ObjectlocatieFraneker,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier