Fon Klement - La fenêtre, olieverf op doek (mooi ingelijst) - Verkocht

Fon Klement - La fenêtre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 625!
Fon Klement - La fenêtre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 625!Fon Klement - La fenêtre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 625!Fon Klement - La fenêtre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 625!Fon Klement - La fenêtre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 625!Fon Klement - La fenêtre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 625!Fon Klement - La fenêtre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 625!Fon Klement - La fenêtre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 625!
  • Fon Klement (1930-2000)
Jaartal1995
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst56 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig stilleven van Fon Klement.  Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (’95) linksonder, nogmaals gesigneerd en gedateerd in verso.  Achterop ook nog een sticker met een vraag/verkoop prijs van 5500 ouderwets keiharde guldens.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 56cm x 56cm (incl. lijst), 50cm x 50cm (doek)

Dit item wordt bij sterke voorkeur opgehaald maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.

Dit item is verkocht voor 649,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2022 om 13:21
Eindtijd:14-12-2022 om 14:14
evanessen
14 dec. / 13:20
€ 565