Fon Klement - partition - Verkocht

Fon Klement - partition kopen? Bied vanaf 65!
Fon Klement - partition kopen? Bied vanaf 65!Fon Klement - partition kopen? Bied vanaf 65!Fon Klement - partition kopen? Bied vanaf 65!
  • Fon Klement (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
IngelijstIngelijst
Afmetingen76.5 cm x 56.5 cm (h x b)
Lijst76.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/35 eigendruk
Aluminium lijst, mooie vlakverdeling met grijs/blauwe tinten.

Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-11-2022 om 16:02
Eindtijd:11-12-2022 om 16:33
kronj
11 dec. / 16:14
€ 65