Fon Klement - Paysage, hoogdruk boardsnede

Fon Klement - Paysage, hoogdruk boardsnede kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 185,00

Fon Klement - Paysage, hoogdruk boardsnede kopen? Bied vanaf 175!Fon Klement - Paysage, hoogdruk boardsnede kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Fon Klement (1930-2000)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie Fon Klement getiteld “Paysage”. Handgesigneerd, maar niet gedateerd, een H.C. (Hors Commerce) exemplaar in uitstekende conditie. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO.

Afmetingen: 56cm x 76cm (blad), 50cm x 50cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O.  Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is mogelijk. Deze twee opties genieten de voorkeur.

Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.

Dit item is verkocht voor 185,00

Starttijd:15-08-2014 om 14:12
Eindtijd:24-08-2014 om 14:12

Biedingen (2):

tooren400
22 aug. / 13:33
€ 185
Gerbengem
17 aug. / 09:46
€ 175