Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Klaas van den Berg - Sculptuur athena in brons
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1966 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 24 exemplaren |
Vroeg werk van Fon Klement. Ophalen met passe partout, verzenden zonder.
Gesigneerd en genummerd. De druk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 19-9-2022 om 12:14 |
Eindtijd | 9-10-2022 om 9:57 |