Fon Klement - pliore - Verkocht

Fon Klement - pliore kopen? Bied vanaf 40!
Fon Klement - pliore kopen? Bied vanaf 40!Fon Klement - pliore kopen? Bied vanaf 40!Fon Klement - pliore kopen? Bied vanaf 40!Fon Klement - pliore kopen? Bied vanaf 40!Fon Klement - pliore kopen? Bied vanaf 40!
  • Fon Klement (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 56.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage39/65 eigendruk
Omschrijving op de achterzijde 1983

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-11-2022 om 15:09
Eindtijd:10-12-2022 om 22:05
margreet_oranje1997
10 dec. / 21:55
€ 40