Fon Klement - "Sanp du Corte" en " Aurore"

Fon Klement - "Sanp du Corte" en " Aurore" kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement - "Sanp du Corte" en " Aurore" kopen? Bied vanaf 100!Fon Klement - "Sanp du Corte" en " Aurore" kopen? Bied vanaf 100!
  • Fon Klement (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 52 cm (h x b)
Lijst70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/90
2 kunstwerken . Behoren bij elkaar.
A. (Fon) Klement ges. ('88) (Amsterdam 1930-2000 Amsterdam) - "Sanp du Corte" en " Aurore" - kleurenlinosnede HC eigendruk en eigendruk nr. 11/90 - 53 x 52 cm (1 glasplaat gebroken)
Beste lezer,
Mijn opa en oma hielden erg van kunst. Overal door het huis hingen schilderijen. Wij hebben een greep nog over na een eerdere veiling. (vandaar de stickers). Alles is getaxeerd door een taxateur. Alles komt dus uit een erfenis. Hopelijk vinden de werken een plekje waar ze tot hun recht komen
Groet Roos Strating

1 heeft een barst in het glas. Werken zelf zijn ongeschonden.

Starttijd:24-11-2022 om 21:46
Eindtijd:03-12-2022 om 22:05
Openingsbod € 100
ObjectlocatieHilversum,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie