Fon Klement - volupte - Verkocht

Fon Klement - volupte kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement - volupte kopen? Bied vanaf 100!Fon Klement - volupte kopen? Bied vanaf 100!Fon Klement - volupte kopen? Bied vanaf 100!Fon Klement - volupte kopen? Bied vanaf 100!Fon Klement - volupte kopen? Bied vanaf 100!Fon Klement - volupte kopen? Bied vanaf 100!
  • Fon Klement (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 57 cm (h x b)
Lijst85 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
fraaie zeefduk van klement
oplagenummer:61/150

dit werk kan worden verzonden of afgehaald
verzending geschied altijd aangetekend.
verzenden en eventuele glasbreuk is voor risico koper

nvt

Fon Klement (1930-2000)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  lowracer
FA. (17)

Lid sinds 2019
351 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
85 cm
85 cm
57 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-02-2020 om 14:48
Eindtijd:09-02-2020 om 16:33
Biedingen (3)
bash10
08 feb. / 14:36
€ 120
eabpos
08 feb. / 12:04
€ 110
bash10
07 feb. / 13:56
€ 100