Fon Klement - Zonder titel - Verkocht

Fon Klement - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Fon Klement - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Fon Klement - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1342 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Fon Klement (1930-2000)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING!Gesigneerde zeefdruk
Formaat: ca. 21 x 28,5 cm
Genummerd: Ja
Gesigneerd: Ja
Voorzien van droogstempel: Ja
Drukgangen: 3
Jaar: 1987

Fon Klement (1930-2000)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1342 verkochte items
21 cm
28.5 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:27-01-2019 om 17:18
Eindtijd:30-01-2019 om 21:53
Zwartlof
30 jan. / 19:13
€ 35