FONS HAAGMANS - groot abstract werk GESIGNEERD en mooi INGELIJST

FONS HAAGMANS - groot abstract werk GESIGNEERD en mooi INGELIJST kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

278 verkochte items
  • Fons Haagmans (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Betreft mooi abstract werk van Haagmans op groot formaat en in beperkte oplage. Het werk is voorzien van een witte zuurvrije passepartout en achterwand en professioneel ingelijst in een matte aluminium Barth omlijsting, compleet met ophangsysteem. Het werk verkeert in onberispelijke staat en kan zondermeer direct aan de muur worden opgehangen.

Maat: ca. 70x90 cm, inclusief omlijsting.

Bezorging binnen NL/BE: 25ct/km op basis van retourafstand gerekend vanaf Utrecht.

Afhalen (heeft onze voorkeur): utrecht

Dit item is verkocht voor 200,00

Starttijd:01-03-2015 om 13:53
Eindtijd:08-03-2015 om 13:53

Roosengelsman
8 mrt. / 00:01
€ 200