Forest of Symbols

Forest of Symbols kopen? Bied vanaf 900!
Forest of Symbols kopen? Bied vanaf 900!Forest of Symbols kopen? Bied vanaf 900!Forest of Symbols kopen? Bied vanaf 900!Forest of Symbols kopen? Bied vanaf 900!Forest of Symbols kopen? Bied vanaf 900!

Geplaatst door  Marlec

0 verkochte items
  • Frank M. Hutchison (1957)

Olieverf op linnen

120 x 120 cm excl lijst

124.x 124 cm incl lijst

Origineel, gesigneerd, geregistreed.

Prachtig vroeg werk van deze kunstenaar in heldere kleuren. In uitstekende staat.

Met originele lijst, groen.

In 1993 gekocht van Kunstuitleen Groningen.

Recente mailwisselingen aanwezig met kunstenaar over de waarde van het werk.

Starttijd:26-03-2016 om 19:14
Eindtijd:09-04-2016 om 20:14
Openingsbod€ 900
ObjectlocatieNederland