Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai Art-Deco olieverf "zittende vrouw" gesigneerd omstreeks 1930 - Verkocht

Fraai Art-Deco olieverf "zittende vrouw" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Fraai Art-Deco olieverf "zittende vrouw" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!Fraai Art-Deco olieverf "zittende vrouw" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!Fraai Art-Deco olieverf "zittende vrouw" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!Fraai Art-Deco olieverf "zittende vrouw" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!Fraai Art-Deco olieverf "zittende vrouw" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!Fraai Art-Deco olieverf "zittende vrouw" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!Fraai Art-Deco olieverf "zittende vrouw" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Schilder:
Titel/Voorstelling: "zittende vrouw"
Datering: omstreeks 1930
Medium /Techniek : olieverf op board
Maten : 60 x 60 cm (board) en 70 x 70 cm ingelijst
Gesigneerd: linksboven
Conditie : goed

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
FA. (112)

3007 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:06-11-2015 om 16:25
Eindtijd:20-11-2015 om 21:25
Biedingen (11)
KunstkamerZuidoost
20 nov. / 18:22
€ 25
artb
20 nov. / 18:22
€ 20
KunstkamerZuidoost
20 nov. / 18:21
€ 18
wila
20 nov. / 16:56
€ 16
Maillev
20 nov. / 16:32
€ 14
wila
20 nov. / 14:27
€ 12
artb
13 nov. / 23:09
€ 10
Kirian
13 nov. / 23:09
€ 9
artb
08 nov. / 11:20
€ 7
mappart
08 nov. / 11:20
€ 5
mappart
06 nov. / 21:28
€ 1