Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai impression 1950 Hongaars? gesigneerd olieverf "landschap met bloesembomen"

Fraai impression 1950 Hongaars? gesigneerd olieverf "landschap met bloesembomen" kopen? Bied vanaf 1!

Fraai impression 1950 Hongaars? gesigneerd olieverf "landschap met bloesembomen"

Verkoopprijs: € 80,00

Fraai impression 1950 Hongaars? gesigneerd olieverf "landschap met bloesembomen" kopen? Bied vanaf 1!Fraai impression 1950 Hongaars? gesigneerd olieverf "landschap met bloesembomen" kopen? Bied vanaf 1!Fraai impression 1950 Hongaars? gesigneerd olieverf "landschap met bloesembomen" kopen? Bied vanaf 1!Fraai impression 1950 Hongaars? gesigneerd olieverf "landschap met bloesembomen" kopen? Bied vanaf 1!Fraai impression 1950 Hongaars? gesigneerd olieverf "landschap met bloesembomen" kopen? Bied vanaf 1!Fraai impression 1950 Hongaars? gesigneerd olieverf "landschap met bloesembomen" kopen? Bied vanaf 1!Fraai impression 1950 Hongaars? gesigneerd olieverf "landschap met bloesembomen" kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Kunstenaar: onbekend
Titel/Voorstelling: "bloesembomen"
Datering: omstreeks 1950
Medium /Techniek : olieverf op paneel
Maten : 30 x 35 cm (paneel) en 40 x 45 cm (ingelijst)
Gesigneerd: A. Sepel
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:16-04-2018 om 22:06
Eindtijd:29-04-2018 om 23:06

Biedingen (20):

twentyland
29 apr. / 22:59
€ 80
kiwi01
29 apr. / 22:58
€ 75
twentyland
29 apr. / 22:58
€ 75
kiwi01
29 apr. / 22:58
€ 70
twentyland
29 apr. / 22:58
€ 65
kiwi01
29 apr. / 09:37
€ 52
dtjan
28 apr. / 21:23
€ 47
kiwi01
24 apr. / 09:20
€ 42
twentyland
23 apr. / 07:53
€ 37
eikenboom
23 apr. / 07:53
€ 32
eikenboom
22 apr. / 22:58
€ 26
Aapeloekie
22 apr. / 22:26
€ 21
twentyland
22 apr. / 22:14
€ 19
eikenboom
22 apr. / 22:13
€ 17
twentyland
22 apr. / 22:13
€ 15
eikenboom
22 apr. / 22:13
€ 11
twentyland
22 apr. / 22:13
€ 9
eikenboom
22 apr. / 22:13
€ 7
twentyland
22 apr. / 22:13
€ 5
eikenboom
19 apr. / 20:50
€ 1