Fraai ingelijste giclée van Jan Kooistra

Fraai ingelijste giclée van Jan Kooistra kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 80,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Kooistra (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Fries landschap uit 2004 van Jan Kooistra.

Wegens toekomstige beëindiging van mijn galerie / lijstenmakerij, ruim ik op deze giclee van Jan Kooistra.

Afmeting incl lijst, 95 cm x 80 xm, beeldformaat 70 x 50 cm.

Lijst, donkerbruine klassieke lijst met gouden bies, dubbel zuurvrij passe partout, met groene onderrand. Mijn galerieprijs € 729, 00

Bijgeleverd certificaat van authenticiteit.  Oplage 249, druk nr 5  en de giclée is goedgekeurd door de kunstenaar.

Ophalen in Uitgeest of verzenden kosten koper

Ik verstuur de schilderijen met de bezorgdienst van de lijstenmakersgroothandel, vervoer gebeurt met zorg en aandacht.  Bezorgen in Nederland,  uitgezonderd Limburg,  de waddeneilanden en de zeeland. Voor deze uitzonderingen, neem contact op.

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:04-11-2015 om 12:26
Eindtijd:18-11-2015 om 12:26

Biedingen (2):

bilman
18 nov. / 11:47
€ 80
moestuin
17 nov. / 20:41
€ 75