fraaie kleurets van een zuid amerikaanse kunstenaar. Meridiano II

fraaie kleurets van een zuid amerikaanse kunstenaar. Meridiano II  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Wegens toekomstige beëindiging van mijn galerie / lijstenmakerij, ruim ik op deze ets van een zuid amerikaanse kunstenaar.

rond 2000 grote collectie aangekocht van een aantal zuid amerikaanse kunstenaars, door div verhuizingen zijn de certificaten verdwenen. Signering voor mij niet te lezen, titel is Meridiano I

Gesigneerd en genummerd 3 / 75, afmetingen 37 x 62 cm, beeldformaat 16 x 37 cm

ophalen in Uitgeest

verzenden kosten koper € 10, 00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:10-10-2014 om 16:42
Eindtijd:24-10-2014 om 16:42

Biedingen (10):

LMUUR
24 okt. / 11:38
€ 17
duit77
24 okt. / 11:37
€ 15
LMUUR
24 okt. / 11:37
€ 15
duit77
23 okt. / 13:50
€ 13
amvannes
23 okt. / 13:50
€ 11
duit77
17 okt. / 10:57
€ 9
amvannes
17 okt. / 10:08
€ 7
duit77
16 okt. / 00:31
€ 5
nootje
16 okt. / 00:31
€ 3
duit77
14 okt. / 10:17
€ 1