fraaie kleurets van een zuid amerikaanse kunstenaar. Meridiano II

fraaie kleurets van een zuid amerikaanse kunstenaar. Meridiano II kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Wegens toekomstige beëindiging van mijn galerie / lijstenmakerij, ruim ik op deze ets van een zuid amerikaanse kunstenaar.

Gesigneerd en genummerd 3 / 75,  signering voor mij niet te lezen, de titel is Meridiano II

Rond 2000 grote collectie aangekocht van zuid amerikaanse kunstenaars,  met de bedoeling om ze in te lijsten.

Ophalen in Uitgeest

Verzenden kosten koper € 10, 00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 11,00

Starttijd:10-10-2014 om 16:48
Eindtijd:24-10-2014 om 16:48

Biedingen (6):

duit77
21 okt. / 16:05
€ 11
amvannes
17 okt. / 09:17
€ 9
nootje
16 okt. / 00:32
€ 7
duit77
14 okt. / 14:23
€ 5
amvannes
14 okt. / 14:23
€ 3
duit77
14 okt. / 10:17
€ 1