Francoise Deberdt - Rive droite rive gauche - Verkocht

Francoise Deberdt - Rive droite rive gauche kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Francoise Deberdt - Rive droite rive gauche kopen? Bied vanaf 100!Francoise Deberdt - Rive droite rive gauche kopen? Bied vanaf 100!Francoise Deberdt - Rive droite rive gauche kopen? Bied vanaf 100!Francoise Deberdt - Rive droite rive gauche kopen? Bied vanaf 100!Francoise Deberdt - Rive droite rive gauche kopen? Bied vanaf 100!Francoise Deberdt - Rive droite rive gauche kopen? Bied vanaf 100!Francoise Deberdt - Rive droite rive gauche kopen? Bied vanaf 100!Francoise Deberdt - Rive droite rive gauche kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  kbier

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Francoise Deberdt (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 58 cm (h x b)
Lijst47 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Landschap met stadsgezicht op vroeger Parijs rondom de Seine. Zeer fijn getekend kleurrijk werk.

Francoise Deberdt (1934)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kbier

Lid sinds 2020
1 verkochte items
62 cm
47 cm
58 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-02-2020 om 09:40
Eindtijd:22-08-2020 om 15:52
kirstengoede14
22 aug. / 01:21
€ 100