FA. (2)

Frank Couteaux - Saskia

Frank Couteaux - Saskia kopen? Bied vanaf 25!
Frank Couteaux - Saskia kopen? Bied vanaf 25!Frank Couteaux - Saskia kopen? Bied vanaf 25!Frank Couteaux - Saskia kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Lumenveer

Lid sinds 2021
30 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Frank Couteaux (1949-2007)
Jaartal1976
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Ets van Frank Couteaux, 1976, titel "Saskia". Nummer 20 van de 75. Gesigneerd.

In goede staat.

Frank Couteaux (1949-2007)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Lumenveer

Lid sinds 2021
30 verkochte items
38 cm
32 cm
Starttijd:24-02-2022 om 15:03
Eindtijd:04-03-2022 om 22:05
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieArnhem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland