Frank Gude - Golfer

Frank Gude - Golfer kopen? Bied vanaf 50!
Frank Gude - Golfer kopen? Bied vanaf 50!Frank Gude - Golfer kopen? Bied vanaf 50!Frank Gude - Golfer kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Peter1950

1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Frank Gude (1950)
Jaartal2004
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 49 cm (h x b)
Lijst78 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage160
Golfer in swing

Golfer. Nummer 17 uit oplage van 160

Frank Gude (1950)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Peter1950

1 verkochte items
70 cm
78 cm
49 cm
55 cm
Starttijd:03-05-2022 om 14:45
Eindtijd:16-05-2022 om 22:37
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingAlleen per koerier