FA. (2)

Frank Gude - Voetballer

Frank Gude - Voetballer kopen? Bied vanaf 10!
Frank Gude - Voetballer kopen? Bied vanaf 10!Frank Gude - Voetballer kopen? Bied vanaf 10!Frank Gude - Voetballer kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  MikeDeVos_VanMidden

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Frank Gude (1950)
Jaartal1988
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 cm x 45.5 cm (h x b)
Lijst89 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33 / 250
Zeefdruk gemaakt door Frank Gude, 1988. De zeefdruk zit in een grote lijst (89cm lang, 67cm breed). Van dit kunstwerk bestaan 250 exemplaren, het exemplaar in kwestie is nummer 33.

Frank Gude (1950)

Alle items van deze kunstenaar(8)

Lid sinds 2022
1 verkochte items
67 cm
89 cm
45.5 cm
66 cm
Starttijd:21-04-2022 om 10:17
Eindtijd:28-04-2022 om 21:27
Openingsbod€ 10
ObjectlocatieProduktieweg 125, 1521 NJ Wormerveer, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie