Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it.

Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!
Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!Frank Hulscher - Litho/Steendruk, The Daily blues, Read all about it. kopen? Bied vanaf 45!
  • Frank Hulscher (1958-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 40 cm (h x b)
Lijst71.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/12

Fraai werk van Hulscher in goede staat.
Frank Hulscher Delft -1958 - 2009
Frank Hulscher (1958-2009), afgestudeerd in 1982 in schilderen en grafiek en even later verbonden als beheerder Grafiekwerkplaats aan dezelfde Gerrit Rietveld Academie, alsook 10 jaar lang beheerder van het Amsterdam Grafisch Atelier. Eigen werk bestaande uit grafische technieken, tekenen en schilderen. Het idee dat er meer is dan één bron van informatie is. Centrale thema “de eeuwige strijd van het mannetje om de aandacht en liefde van de vrouw”

Frank Hulscher (1958-2009)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  duif
FA. (51)

Lid sinds 2018
1584 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
51.5 cm
71.5 cm
40 cm
54 cm
Starttijd:25-01-2023 om 22:34
Eindtijd:04-02-2023 om 21:06
Openingsbod € 45
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa