Frank Lejeune - Compositie

Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 35!
Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 35!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 35!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 35!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 35!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 35!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 35!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 35!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 35!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 35!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 35!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 35!
  • Frank Lejeune (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Conditie: uitstekend.
Oplage: 113/250.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Frank Lejeune (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
93 cm
63 cm
Starttijd:14-10-2022 om 22:22
Eindtijd:21-10-2022 om 19:54
Openingsbod € 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingWereldwijd