Frank Lejeune - Lakota People

Frank Lejeune - Lakota People kopen? Bied vanaf 50!

Frank Lejeune - Lakota People

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Frank Lejeune - Lakota People kopen? Bied vanaf 50!Frank Lejeune - Lakota People kopen? Bied vanaf 50!Frank Lejeune - Lakota People kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Frank Lejeune (1952)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen89 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Eigen druk kunstenaar.

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-01-2020 om 15:27
Eindtijd:25-01-2020 om 22:26

Heuveltje
25 jan. / 22:20
€ 50