FA. (3)

Frank Lengvenius - zonder titel maar met lijst!

Frank Lengvenius - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 85!
Frank Lengvenius - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 85!Frank Lengvenius - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Frank Lengvenius (1952)
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 38 cm (h x b)
Lijst62 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk van Frank Lengvenius met lijst, niet nieuw maar in prima staat. Een werk dat zo aan de muur kan hangen!
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden per koerier met lijst of zonder lijst per aangetekende post toegestuurd krijgen. Het werk zit in een prima maar gebruikte lijst. De foto is door het glas van de lijst heen genomen.

Frank Lengvenius (1952)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
61 cm
62 cm
38 cm
38 cm
Starttijd:16-04-2022 om 12:57
Eindtijd:29-04-2022 om 22:23
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier