Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 55/150 |
Conditie | Zeer Goed | ||
in perfecte staat | |||
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 6-1-2020 om 13:25 |
Eindtijd | 17-1-2020 om 20:23 |