Litho van Frank Lodeizen met tekst van Bert Schierbeek. Jaar: 1978. Titel: Bootsman. Afmetingen werk + tekstblad: h38 x b 56,5 cm. Het werk is op karton bevestigd en kan zo met passe-partout worden ingelijst. Nummer: 2 (oplage 40 stuks). Herkomst: collectie ABN AMRO. Op de foto lijkt het blad wat schuin te liggen, maar in werkelijkheid is het recht. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Zeer Goed
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 12,50