Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 56.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | oplage van 200 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
In zeer goede staat | |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 9-3-2021 om 10:20 |
Eindtijd | 26-3-2021 om 17:40 |