Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Oplage van 200 stuks |
Conditie | |
Conditie | Goed |
In goede staat | |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 18-2-2021 om 20:26 |
Eindtijd | 26-2-2021 om 19:15 |