Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 56 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71.5 x 71.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 16/20 |
Conditie | Goed | ||
De lijst is op enkele plekken bekrast en vies (stickers) | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 26-10-2018 om 16:43 |
Eindtijd | 3-11-2018 om 21:04 |