Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 52 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | EA II |
Conditie | Goed | ||
De conditie is zeer goed, m.u.v. de rechter marge, waar vlekken zitten, zie foto's. Bij plaatsing achter passe-partout vallen deze weg. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 7-1-2019 om 23:53 |
Eindtijd | 18-1-2019 om 19:22 |