Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets van de Amsterdamse kunstenaar Frank Lodeizen (1931-2013) die hij heeft ingekleurd met koffie. Gesigneerd met potlood. Romeins genummerd. De indruk en inleuring is in goede staat, op de randen om de ets heen zitten wat kleine vlekjes maar voor een deel lijkt dat ook koffie te zijn.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
In de randen om de ets indruk heen wat kleine vlekjes. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 7-12-2022 om 16:51 |
Eindtijd | 15-1-2023 om 11:09 |