Frank Lodeizen - zonder titel

Frank Lodeizen - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Frank Lodeizen - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Frank Lodeizen - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
  • Frank Lodeizen (1931-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekEts
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van de Amsterdamse kunstenaar Frank Lodeizen (1931-2013) die hij heeft ingekleurd met koffie. Gesigneerd met potlood. Romeins genummerd. De indruk en inleuring is in goede staat, op de randen om de ets heen zitten wat kleine vlekjes maar voor een deel lijkt dat ook koffie te zijn.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

In de randen om de ets indruk heen wat kleine vlekjes.

Frank Lodeizen (1931-2013)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
50 cm
65 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:19
Eindtijd:27-08-2022 om 21:22
Openingsbod € 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland