Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Fotografie |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21.5 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50.5 x 39.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
In de eerste helft van de 20e eeuw vervaardigde de Engelse schilder Frank Owen Salisbury meerdere portretten in olieverf van Winston Churchill. Deze door de kunstenaar gesigneerde foto is sterk gerelateerd aan geschilderde portretten van zijn hand, wellicht diende deze foto als vertrekpunt voor deze portretten.
LET OP: Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden door de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties zelf, gelden de volgende speciale voorwaarden.
Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.
Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.
Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur.
Vragen: Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button ‘Vraag de verkoper’ om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden, kunt u bekijken door op de naam van de verkoper te klikken.
Volgrecht: Voor werken met een totale prijs (inclusief veilingkosten maar exclusief BTW) boven de 3000,- euro, is het wettelijk Volgrecht van minimaal 4% van toepassing. Het volgrecht dient betaald te worden door de koper. Kunstveiling zal zorg dragen voor de financiële afwikkeling van de Volgrecht-vergoeding volgens de vastgelegde bepalingen.Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Lichte verkleuring en wat oxidatievlekjes in de witrand om de foto. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
| ||
Garantie | |||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 10-8-2020 om 12:42 |
Eindtijd | 23-8-2020 om 19:44 |