Dit kunstwerk is een litho met de titel "Marlboro man", het werk komt uit het jaar 1988 en is gesigneerd met potlood.
Frank Rosen is een Nederlandse kunstenaar die bekend staat om zijn schilderijen en tekeningen van landschappen en stadsgezichten. Daarnaast maakte hij ook grafiek. Zijn werk wordt gekenmerkt door een gedetailleerde weergave van de omgeving en een gevoel van rust en sereniteit. Zijn schilderijen en tekeningen hebben een bijna fotografische kwaliteit en tonen een diep begrip van perspectief en compositie. Rosen's werk is een viering van de schoonheid van de wereld om ons heen, en zijn kunst nodigt de kijker uit om zich te verliezen in de details van de omgeving en even te ontsnappen aan de drukte van het dagelijks leven.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 25,25