Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 36 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 stuks |
Mijn Stad'
Kleurrijke abstracte zeefdruk van Frank Rosen getiteld 'Mijn Stad' uit 1991.
Afmetingen zeefdruk zonder lijst ongeveer 34 cm bij 36 cm
Afmetingen inclusief lijst. ongeveer 51,5 cm bij 71,5 cm.
Techniek: zeefdruk Gesigneerd: met potlood Frank Rosen 1991 Genummerd: 25/50
Conditie: als nieuw met aluminium lijst.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almere, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Almere, Nederland |
Starttijd | 12-11-2020 om 10:11 |
Eindtijd | 19-11-2020 om 21:37 |