Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996 - Verkocht

Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!Frank Rosen - Zeefdruk , Boombloem - gesigneerd & ingelijst - 1996  kopen? Bied vanaf 50!
  • Frank Rosen (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 x 56 cm (h x b)
Incl. lijst77.5 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage23 / 90
  • Een grote ingelijste zeefdruk uit 1996 van de Nederlandse kunstenaar Frank Rosen (1946).

    -Handgesigneerd, -gedateerd, -genummerd en -getiteld met potlood.

    -Gemaakt in een oplage van 90 exemplaren. Dit is nr 23.

    -Ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 77,5 x 79,5 cm. Beeld: 52 x 56 cm.
    -Conditie: De zeefdruk is in zeer goede staat. Het passe-partout heeft aan de onderrand lichte vlekjes.

    Zie ook de foto’s.

    Klaar om op te hangen.

    Informatie over de kunstenaar:

    Frank Richard Rosen, 16-03-1946 in Amersfoort, aquarellist, beeldhouwer, graficus, schilder, pentekenaar, etser, lithograaf, houtgraveur en decorschilder.

    Opleiding: Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam (1964-1968).

    Van 1969 tot 1985 was hij werkzaam als artdirector bij het NOB en vormgever van meer dan driehonderd televisieprogramma’s. Ook toen viel hij op door zijn veelzijdigheid door bijvoorbeeld zowel de decors van de André van Duinshow als van de Herodes-vertellingen voor de VPRO te ontwerpen. Na zijn vertrek bij het NOB in 1985 is hij actief als zelfstandig kunstenaar.

    De afgelopen twintig jaar verzorgde hij tevens de vormgeving voor tien musicals van het Nederlands Kinder Theater (NKT) in Purmerend.

    Naast vrij werk en portretten kreeg Frank Rosen in de loop der jaren diverse speciale opdrachten. Bijvoorbeeld:

    -Het beeldje van Marco van Basten dat elk jaar als trofee aan de topscorer van de eredivisie wordt uitgereikt.
    -Diverse portretten van Nederlandse prominenten waar onder voetballer Willem van Hanegem en Annie M.G. Schmidt.
    -Diverse beelden van brons en steen voor o.a. de gemeente Schijndel en de provincie Noord-Holland.

    Over bronzen beelden van Frank Rosen werd gepubliceerd in het boek ‘Hedendaagse portretkunst in Nederland’ en over zijn leven en werk is een boek verschenen onder de titel ‘Frank Rosen, De Zoektocht’.

    Werk van Frank Rosen is tentoongesteld in Nederland, Spanje, Israël en Duitsland.

    (Info: Jacobs)

    Let op A.U.B.:

    -Het werk zal afgehaald moeten worden (in Amsterdam).

    Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan dit werk niet verzonden worden.

    -U kunt ook gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling.nl: “Swift koeriers”.

    (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”)

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De zeefdruk is in zeer goede staat. Het passe-partout heeft aan de onderrand lichte vlekjes.

Frank Rosen (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
79.5 cm
77.5 cm
56 cm
52 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd2-12-2018 om 9:33
Eindtijd11-12-2018 om 19:36