Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige Gr Kleurenzeefdruk van Frank Rosen uit 1996
Afmeting blank houten lijst 88x68 cm in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd 30/60
Verzendkosten 35 euro in ned(per koerier)
LET OOK OP ONZE ANDERE INGELIJSTE WERKEN VAN FRANK ROSEN
U BETAALT DAN SLECHTS 1X VERZENDKOSTEN
Starttijd | 6-11-2016 om 15:53 |
Eindtijd | 11-11-2016 om 15:53 |