Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer fraaie en grote Kleurenzeefdruk van Frank Rosen
Afmeting blank houten lijst 83x78 cm in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 90EX
Verzendkosten 35 euro in ned(per koerier) Belgie in overleg
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spannum, Nederland |
Objectlocatie | Spannum, Nederland |
Starttijd | 20-1-2017 om 15:11 |
Eindtijd | 29-1-2017 om 15:11 |