Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige ingelijste Kleurenzeefdruk van Frank Rosen uit 1996
Afmeting blank houten lijst 88x68 cm in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd 66/250
Wordt geleverd met echtheidscertificaat
Verzendkosten 35 euro in ned(per koerier)
KIJK OP OP ONZE ANDERE INGELIJSTE WERKEN VAN FRANK ROSEN
BIJ AANKOOP VAN MEERDERE WERKEN BETAALT U SLECHTS 1X VERZENDKOSTEN
Starttijd | 19-11-2016 om 8:31 |
Eindtijd | 25-11-2016 om 16:31 |