Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige ingelijste Kleurenzeefdruk van Frank Rosen
Afmeting blank houten lijst 88x68 cm in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd 21/55
Verzendkosten 35 euro in ned(per koerier)
LET OOK OP ONZE ANDERE INGELIJSTE WERKEN VAN FRANK ROSEN
U BETAALT DAN SLECHTS 1X VERZEND KOSTEN
Starttijd | 6-11-2016 om 15:53 |
Eindtijd | 11-11-2016 om 15:53 |