Frank Slabbinck - Gemengde techniek op papier, Over the rainbow - Ingelijst

Frank Slabbinck - Gemengde techniek op papier, Over the rainbow - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Frank Slabbinck - Gemengde techniek op papier, Over the rainbow - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Frank Slabbinck - Gemengde techniek op papier, Over the rainbow - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Frank Slabbinck - Gemengde techniek op papier, Over the rainbow - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (273)

Lid sinds 2010
37043 verkochte items
Alle items van deze verkoper (203)
  • Frank Slabbinck (1942)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen68.5 cm x 53.5 cm (h x b)
Lijst74.5 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Wat stofjes achter het glas.

Frank Slabbinck (1942)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (273)

Lid sinds 2010
37043 verkochte items
59.5 cm
74.5 cm
53.5 cm
68.5 cm

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-01-2021 om 12:09
Eindtijd:07-02-2021 om 20:28

KVDC
2 feb. / 19:51
€ 150