Frank van Hemert, Abstracte mensfiguur, Litho - Verkocht

Frank van Hemert, Abstracte mensfiguur, Litho kopen? Bied vanaf 25!
Frank van Hemert, Abstracte mensfiguur, Litho kopen? Bied vanaf 25!Frank van Hemert, Abstracte mensfiguur, Litho kopen? Bied vanaf 25!
  • Frank van Hemert (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho door de beeldend kunstenaar Frank van Hemert.

Voorstelling van een abstracte mensfiguur.

Losbladig, beeldmaat 30x40, bladmaat 51x65

Gesigneerd in potlood m.o. 'Frank van Hemert'

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:30-06-2014 om 09:59
Eindtijd:07-07-2014 om 10:04
allart
07 jul. / 09:59
€ 25