FA. (3)

Frank van Hemert - zeefdruk - zonder titel- 1994

Frank van Hemert - zeefdruk - zonder titel- 1994 kopen? Bied vanaf 75!
Frank van Hemert - zeefdruk - zonder titel- 1994 kopen? Bied vanaf 75!Frank van Hemert - zeefdruk - zonder titel- 1994 kopen? Bied vanaf 75!Frank van Hemert - zeefdruk - zonder titel- 1994 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

802 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Frank van Hemert (1956)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage140
Een fraaie zeefdruk van Frank van Hemert  uit 1994.
Het werk is destijds uitgegeven in samenwerking met Nouvelles Images.
Gesigneerd en genummerd, oplage 140 ex.

Frank van Hemert (1956)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

802 verkochte items
21 cm
30 cm
Starttijd:11-04-2022 om 19:52
Eindtijd:18-04-2022 om 22:33
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieGorinchem , Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland