FA. (4)

Frank van Hemert - zonder titel

Frank van Hemert - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Frank van Hemert - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Frank van Hemert - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Frank van Hemert - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Frank van Hemert - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Frank van Hemert - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Palito
FA. (2)

Lid sinds 2019
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Frank van Hemert (1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 28.5 cm (h x b)
Lijst56 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pasteltekening, gesigneerd op de achterkant. Ingelijst in eikenhouten lijst, waarschijnlijk van Mertens.

Frank van Hemert (1956)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Palito
FA. (2)

Lid sinds 2019
0 verkochte items
52 cm
56 cm
28.5 cm
23 cm
Starttijd:29-05-2022 om 16:14
Eindtijd:11-06-2022 om 21:03
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa