Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Monotype |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 12 x 12 cm (h x b) |
Passe-partout | 39.8 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/1 |
Conditie | Nieuwstaat | ||
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 23-6-2019 om 13:44 |
Eindtijd | 5-7-2019 om 20:05 |