Sfeervol landschap, olieverf op doek, linksonder gesigneerd. Zowel lijst als doek zijn in zeer goede conditie. Frans Baaijens (1896-1970) was een Enschedese landschapsschilder. Er is veel informatie over hem te vinden op het internet.
Het schilderij wordt aangetekend en goed verpakt verstuurd. Ophalen in Oldenzaal is ook mogelijk.
Zeer Goed
Zowel doek als lijst zijn in zeer goede staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oldenzaal, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 32,00
€ 32,00
Europese Unie
€ 32,00