Hans van Norden - "Zie je wel" & "in fluisteren"
Joan Ponc - Kleurenoffset-litho. Affiche uit 1973
Charles Bragg - Ets THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesignerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Te koop illustratie /spotprent door Frans Bijvank 1930 Markelo Een cartoonist | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 7-1-2022 om 18:30 |
Eindtijd | 14-1-2022 om 22:50 |